Зелений пакет для:
Пошук на сайті Пошук у вебі

«Зелений пакет для середньої школи» доповнюється новими важливими темами...

27.05.2011

«Зелений пакет для середньої школи» доповнюється новими важливими темами...

До Координатора проектів ОБСЄ в Україні надійшов лист з підготовленим планом уроку «Першоцвіт». Автор укоку, Перегон Олег Олексійович, заповнив форму «Запропонуй свій урок» на сайті Зеленого пакету (www.greenpack.in.ua) і надіслав надзвичайно цікаві матеріали.

Ми висловлюємо щиру подяку п. Перегону за підготовлений ним та люб’язно переданий план уроку, який ми розміщуємо на сайті для подальшого використання вчителями (план уроку можна завантажити обравши тему «Біорізноманнітя» серед списку тем «Зеленого пакету для середньої школи», а також клікнувши на посилання для завантаження внизу цієї сторінки).

Ми сподіваємося, що таким чином більше людей дізнаються про унікальну роль ранньоквітучих видів та необхідність їхнього збереження.

Дізнатися більше про автора – Перегона Олега Олексійовича, Ви можете із біографічної довідки.

Біографічна довідка

Перегон Олег Олексійович

Peregon.jpg

Народився у 1974 році. В 1992 році закінчив Перший харківський ліцей. У 1997 закінчив біологічний факультет Харківського національного університету ім. Каразіна. З 1992 року є членом екологічного НУО «Дружина охорони природи ХНУ ім. Каразіна». З 1992 року почав займатися екологічною журналістикою. З 1996 по 2010 рік був членом Ради та прес-секретарем екологічної групи «Печеніги». З 2010 року і зараз працює на посаді заступника голови Харківської громадської організації «Зелений фронт». У журналістиці пройшов шлях від дописувача до кореспондента, редактора шпальти до редактора газети, редактора телепередач. Зараз працює журналістом у харківській газеті «Харківський пожежний вісник».

З 1992 року щорічно брав участь у проведенні операції «Першоцвіт», розробки низки заходів щодо захисту ранньоквітучих диких квітів, що занесені до Червоної книги. З 2002 року операція «Першоцвіт» проводиться на національному рівні. До низки рішень, прийнятих офіційними органами, увійшли й декілька пропозицій, підготовлених О.О. Перегоном.

Ця програма — результат великої кількості виступів перед школярською аудиторією, що проводилися та проводяться зараз в межах операції «Першоцвіт», адже як свідчать економічні закони, саме попит народжує пропозицію. Якщо люди не купуватимуть ці квіти — браконьєри припинять займатися своєю чорною справою. А ще — дуже прикро, коли серед порушників екологічного законодавства виявляються діти, школярі. Це значить, що не всі необхідні знання передали цим дітям ми, дорослі, не все, що потрібно, роз’яснили їм…

У 2001 році пройшов стажування у США за програмою «Громадські зв’язки» по темі «Друковані ЗМІ». Член Національної спілки журналістів України з 2002 року. Є лауреатом цілої низки творчих конкурсів, зокрема: «Часопис-2003», «Часопис-2005». В 2005 році став Лауреатом Всеукраїнського конкурсу для кореспондентів регіональних ЗМІ, які висвітлюють екологічну тематику, який проводився Київським еколого-культурним центром. Нагороджений Дипломом СБУ «За високопрофесійне висвітлення діяльності Служби безпеки України в засобах масової інформації», у 2004 році нагороджений Почесною грамотою УМВС України на Південній залізниці, має численні почесні грамоти від МВС, МНС за журналістську правороз’яснювальну роботу, зокрема, серед молоді.


Pershocvity_lesson_plan.doc 58 КБ
Pershocvity.jpg 2343 КБ